Пила циркулярна настільна Einhell TC-TS 315 U (4340556)
- Немає в наявності
- Код: 4340556
17 496 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Робочий стол з розширенням назад для довгих заготовок
Прозорий кожух диску з прямим видом на розріз
Ручки та колеса для зручного переміщення пристрою
Диск можна регулювати на 45° для різання під кутом
Диск з регулюванням по висоті зі шкалою з міркувань безпеки
Довгий і надійний паралельний упор для кромочних зрізів
Довга направляюча рейка та кутовий упор від -60° до + 60°
Вимикач перевантаження для захисту двигуна від пошкоджень
Швидкість і точність: Надійна циркулярна пилка TC-TS 315 U потужністю 2000 Вт забезпечує точні розрізи твердої деревини, фанери, пластикових панелей та різних панельних матеріалів. Компактна пила ідеально підходить для домашніх майстерень та будівельних майданчиків, для укорочення та обрізки балок та дощок на роботах з реставрації та реконструкції, для різання елементів обшивки та панелей з фанери за розміром, для внутрішніх обробних робіт та навіть для інтенсивних робіт. Розширення довжини столу полегшує обробку довгих заготовок, наприклад, для виготовлення меблів або будівельних робіт. Прозорий кожух пильного диску забезпечує прямий огляд зрізу - для безпечної роботи та отримання точних результатів. Для безпеки під час використання пильний диск також регулюється по висоті, а також в комплект поставки входить штовхач. Пильний диск можна регулювати до 45° для кутових прорізів, а кутовий упор і довга направляюча рейкова система спроектовані, щоб забезпечити поперечні розрізи від -60° до + 60° градусів. Паралельний упор надзвичайно міцний і довгий для точних кромок. Вимикач перевантаження захищає двигун від пошкодження в разі перевантаження. Ручки та колеса на станині забезпечують мобільність пили. Поставляється в комплекті з інструментами для заміни пильного диска.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Глибина пропилу під 45 градусами | 55 мм |
| Глибина пропилу під 90 градусами | 85 мм |
| Діаметр диска | 315 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Кількість зубців | 40 шт. |
| Потужність | 2 кВт |
| Стан | Новий |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 52.96 кг |
| Висота | 492 мм |
| Довжина | 859 мм |
| Ширина | 603 мм |
| Розміри столу | |
| Висота столу | 870 мм |
| Довжина столу | 800 мм |
| Ширина столу | 550 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різу макс. | 90°: 85 мм / 45°: 55 мм |
| Діапазон нахилу | 45 ° |
| Розширення робочого столу назад | 740 х 400 мм |
| Швидкість холостого ходу | 2950 хв-1 |
Інформація для замовлення
- Ціна: 17 496 ₴











