Алмазний ріжучий диск
Робочий стол може нахилятись для кутових різів
Намотувач кабелю
Паралельний упор для точних різів
Кутовий упор для різів пад кутом 45°
Резервуар для води для охолодження алмазного ріжучого диску
Електричний плиткоріз Einhell TC-TC 618 - це компактний, легкий в транспортуванні помічник для різання настінних і підлогових плиток в точній відповідності з заданими розмірами. Завдяки нахилу робочого столу і паралельному упору, він може виконувати розрізи по краях і точні поздовжні розрізи необмеженої довжини. Робочий стіл TC-TC 618 забезпечує надійну підтримку для направлення плитки. Алмазний відрізний диск працює в ванні з водою, яка не тільки безперервно охолоджує ріжучий диск, але і запобігає поширенню пилу. Кутовий упор забезпечує швидке і точне різання під кутом 45 °. Кабель живлення можна безпечно і зручно прокласти на вбудований тримач кабелю.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадкового отвору | 25.4 мм |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Споживана потужність | 0.6 кВт |
| Стан | Новий |
| Кут різу | 45 град. |
| Кількість обертів холостого ходу | 2950 об/хв |
| Загальні параметри | |
| Вага | 9.37 кг |
| Висота | 195 мм |
| Довжина | 385 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Розміри робочої поверхні | |
| Довжина столу | 330 мм |
| Ширина столу | 360 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Макс. висота різу при 45° | 22 мм |
| Макс. висота різу при 90° | 35 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 3 600 ₴











