Екстра-довга довжина різу 570 мм
Міцна опорна рама
Надійна рукоятка
Вмонтований насос для води
Великий робочий стіл, вкритий нековзною гумою
Бак збору води виготовлений з листової сталі
Регульований кутовий упор з точним регулюванням кута розпилу
Направляюча двигуна з 4 підшипниками
Ріжуча голова може нахилятися під кутом 0° - 45°
Алмазний ріжучий диск «турбо» з водяним охолодженням
Лазерний вказівник різання, який можна використовувати окремо від камнеріза
Функція крапельного охолодження
Камнеріз Einhell TE-SC 570 L - це надійний, високоякісний верстат, що дозволяє швидко і точно різати плити з натурального каменю, бетон, цеглу, керамічну плитку. Двигуна потужністю 1500 Вт вистачає, щоб з легкістю розрізати алмазним відрізним диском діаметром 250 мм такий твердий матеріал, як мармур або граніт. Максимальна довжина різу дорівнює 570 мм. Для більш точного різання передбачений лазерний вказівник лінії різу.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Висота | 445 мм |
| Довжина | 1020 мм |
| Стан | Новий |
| Ширина | 580 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 43.3 |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Діаметр посадочного отвору | 25.4 мм |
| Довжина столу | 630 мм |
| Макс. висота різу при 45° | 48 мм |
| Макс. висота різу при 90° | 60 мм |
| Максимальна довжина різання | 570 мм |
| Максимальний діаметр диска | 250 мм |
| Споживана потужність | 1.5 Вт |
| Угол реза | 45 град. |
| Число обертів холостого ходу | 3000 |
| Ширина столу | 450 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 24 732 ₴











