Міцна лита рама
Металевий робочий стіл, регульований під кутом до 45°
Швидкознімний хомут дозволяє швидко замінювати ріжучу пилку
Притискач деталі, що обробляється
Ріжучі пилки включені до комплекту поставки
Пристрій може бути прикріплений безпосередньо до верстату
Лобзикова пила Einhell TC-SS 405 E - корисний помічник для створення моделей і складних, але при цьому точних розпилювань різних матеріалів. Міцна основа пили забезпечує стабільність і безшумність роботи. Завдяки функції нахилу, робочий стіл можна швидко і легко індивідуально налаштувати для виконання різних завдань. Для дійсно точних результатів швидкість леза контролюється електронікою з високою точністю. Пристрій здування стружки видаляє частинки стружки прямо перед пильнім полотном, що спрощує прорізку уздовж маркованого контуру. Пильне полотно можна швидко і безпечно замінити без використання інструментів в будь-який час за допомогою затискного важіля.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина ходу пилки | 14 мм |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 0.12 Вт |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 326 мм |
| Ширина | 320 мм |
| Додаткові функції | |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 12.5 |
| Довжина | 655 |
| Довжина пилки | 127 мм |
| Макс. висота різу при 45° | 20 мм |
| Макс. висота різу при 90° | 52 мм |
| Оберти | 400 - 1600 хв-1 |
| Робочий виліт | 406 мм |
| Розмір робочого столу | 408 х 250 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 592 ₴











