Газонокосарка електрична Einhell GC-EM 1437 (3400285)
- Немає в наявності
- Код: 3400285
6 000 ₴
+380 (67) 738-20-50
- 0 (800) 20-02-00Бесплатно с мобильных
- +380 (50) 772-75-09
- +380 (93) 381-11-10
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Потужний двигун Carbon Power з високим крутним моментом
Осьове регулювання висоти скошування, 3-рівня (25 - 60 мм)
Ергономічна ручка, що складається
Кабельний затискач на рукоятці
Великі колеса, які не псують газон
Травозбірник 36 л
Корпус виготовлений з ударостійкого пластику високої якості
Рекомендовано для площ до 500 м²
Електрична газонокосарка Einhell GC-EM 1437 - є високоякісним, дуже потужним пристроєм для амбітних садівників-аматорів, що відповідає найвищим вимогам в скошуванні середнього розміру галявин. Потужний 1400 Вт двигун забезпечує відмінні результати різання навіть в густій траві через його високий крутний момент. GC-EM 1437 має 3-ступінчасте осьове регулювання висоти стрижки, висота зрізу може бути попередньо обрана від 25 до 60 мм. Ергономічна рукоятка може бути підлаштована до кожного користувача за допомогою простих налаштувань. Електрична газонокосарка рекомендується для газонів площею до 500 квадратних метрів. Кабельний затискач для кріплення кабелю дозволяє зняти з нього натяжіння та захищає кабель живлення від зносу і пошкоджень. Широкі колеса не псують газон і полегшують роботу в важкодоступній місцевості. 36-літровий травозбірник забезпечує тривалість роботи, необхідність очищення травозбірника можна легко побачити завдяки індикатору рівня. Корпус і травозбірник ємністю 36 л виготовлені з ударостійкого пластику високої якості. Газонокосарка оснащена ручкою для зручного перенесення та транспортування і має ергономічну рукоятку, що може складатися для економії місця зберігання.
Інструкція з експлуатації
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Einhell |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальна ширина скошування | 370 мм |
| Матеріал деки | Пластик |
| Мульчування | Ні |
| Об'єм травозбірника | 36 л |
| Регулювання висоти скошування | Так |
| Рекомендована площа | 500 кв.м |
| Стан | Новий |
| Тип | Газонокосарка |
| Тип приводу | Електродвигун (від мережі) |
| Тип травозбірника | Жорсткий |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 9.34 кг |
| Висота | 350 мм |
| Довжина | 686 мм |
| Ширина | 460 мм |
| Характеристики електродвигуна, акумулятора | |
| Максимальна кількість обертів | 3500 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1400 Вт |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота різу | 3 режими / 20 - 60 мм |
| Діаметр задніх колес | 170 мм |
| Діаметр передніх колес | 140 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 6 000 ₴










